ÖVRIGT / Diverse / Vikskärm 11843238
nr 1184 3238
Vikskärm
4-elad. Längd: 4x60. Höjd: 168 cm
Kondition: slitage, skador, saknar gångjärn mellan en sektion
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 maj 2018
kl 19:12:05
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr